Wykonywane na zamówienie w kształcie określonym przez zamawiającego. Można przynieść rysunek lub ksero, na którym będziemy mogły się wzorować. Wiele takich realizacji jest do obejrzenia w galerii w kategorii: "Radosna twórczość Ciukuruku". Lizaki w konkretnym kształcie należy zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem (nie wysyłamy takich lizaków ponieważ są zbyt delikatne).

 

Nasze realizacje można obejrzeć w GALERII.

 

Do zaproponowania mamy dla Państwa:

- ręcznie robione lizaki z podziękowaniem dla gości, datą ślubu i imionami Pary Młodej (tekst jest nadrukowany na etykietę dowiązaną do lizaczka), możliwość wyboru koloru, smaku i kształtu lizaka,

- cukierki z inicjałami Pary Młodej, serduszkami, kwiatkami itp. (opakowania różnej wielkości, mogą być również z dodaną etykietą z podziękowaniem),

- kolorowe lizaki do słodkiego bufetu dla dzieci (barwniki tylko naturalne!),

- lizaki do sesji zdjęciowej,

- słodkie dodatki do prezentu (m.in. kosze upominkowe),

- słodkie bukiety z datą i imionami Państwa Mlodych napisanymi lukrem cukrowym na środkowym lizaku, wórnież wersja słodkiego bukietu w nowoczesnym rożku.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami (także cenami wyrobów) oferty ślubnej:

PODGLĄD oferty ślubnej.

 

CUKIERKI Z LOGO LUB KRÓTKĄ NAZWĄ FIRMY

Słodycze można zamówić w różnej wielkości opakowaniach foliowych (100g, 50g, kilka cukierków) lub w słoiczkach po 130g. Używamy kolorów: czerwony, różowy, zielony, brązowy, biały, żółty, pomarańczowy, szary. Ponieważ korzystamy tylko z naturalnych barwników, nie ma możliwości uzyskania koloru niebieskiego. Do opakowań możemy zawiesić etykietę z logo Państwa firmy. Cukierki z własnym wzorem realizujemy przy zamówieniu minimum 15 opakowań po 100g.

 

LIZAKI

Wykonujemy lizaki z etykietami z logo - wydruk czarno-biały na kremowym lub białym papierze wizytówkowym. 

 

UPOMINKI

Na różnego rodzaju okazje mamy do zaproponowania kosze upominkowe, lizaki 3D w kształcie róży (np. z okazji Dnia Kobiet), lizaki z dedykacją pisaną lukremcukrowym, bukiety i rożki lizaków. Do wszystkich wyrobów możemy dołączyć zawieszki z logo Państwa firmy.

 

Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty!

 

Zamówienia przyjmujemy do realizacji dopiero po pełnym ich uzgodnieniu (czyli rodzaj słodyczy, ilość słodyczy, dokładny termin).

 

Zamówienia ZŁOŻONE MAILOWO PRZYJĘTE SĄ DO REALIZACJI DOPIERO PO WYSŁANIU PRZEZ NAS POTWIERDZENIA O ICH PRZYJĘCIU. Jeśli takie potwierdzenie nie zostanie przez nas wysłane prosimy o kontakt w celu sprawdzenia czy dane zamówienie do nas doszło i czy możemy je zrealizować.